Firmy mají zájem o stavaře!

Že mají firmy o absolventy stavebních oborů zájem, se mohli naši žáci přesvědčit na prezentaci firmy ARRO, spol. s r.o. Hranice, která dne 13. 5. 2016 navštívila naší školu. Tato firma má na svém kontě mnoho realizací rodinných domů, staveb občanské vybavenosti, rekonstrukce bytových domů, ale také stavební zakázky v zahraničí. Protože nyní je nedostatek kvalifikovaných stavebních řemeslníků, kteří chtějí s nasazením pracovat, obrátili se představitelé této firmy také na naše žáky. Nejprve jim představili oblasti činnosti firmy, nabídky pracovních pozic a sociální program pro pracovníky. Pak žákům promítli prezentace realizovaných staveb, aby si dokázali představit, jak vypadá profesionální práce řemeslníků. Prezentace se zúčasnili žáci oboru zedník, malířské a natěračské práce, tesař a instalatér.

stavari_3    stavari_1