Aktuality

V průběhu měsíce října a listopadu proběhly na naší škole 3 workshopy vzájemného učení žáků ZŠ a SŠ v návaznosti na ukončený projekt „Podpora technického a přírodovědného vzdělávání v Olomouckém kraji„.

První workshop se konal dne 13. 10. 2015 , kdy se vybraní žáci ZŠ Boženy Němcové zúčastnili programu „Den zdravého životního stylu“, který pro naše žáky i žáky této ZŠ zorganizovaly žákyně oboru SUS. Žáci ZŠ se dozvěděli spoustu zajímavostí o zdravé výživě, zasoutěžili si a ochutnali zdravé potraviny. Druhého workshopu se zúčastnili žáci ZŠ Želátovská dne 16.11.2015. Žáci se seznámili s oborem Optik, prohlédli si speciální přístrojovou techniku pro tento obor a absolvovali interaktivní program „Zázračné brýle“. Dále si žáci vyzkoušli být stavařem a postavit si svůj dům snů ze cvičné stavebnice pro žáky oboru Zedník. Třetí workshop proběhl dne 19. 11. 2015 na odloučeném pracovišti ( ul. 9. května). Žáci 8. a 9. třídy ZŠ Boženy Němcové se seznámili se strojírenskými obory zámečník, obráběč, automechanik, prohlédli si dílny a seznámili se se základy obrábění kovů, oprav a diagnostiky aut.


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /www/doc/www.kourilkova8.eu/www/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177
Facebooktwitter