Odborný seminář pro žáky oboru MNP

Dne 31. ledna se žáci druhého a třetího ročníku oboru Malířské a natěračské práce a vyučující Ing. Jitka Doleželová a M. Vacula zúčastnili odborného semináře firmy JUB, který organizuje tato firmy pro vzdělávání dospělých malířů a natěračů a každoročně zve i naše žáky. Program semináře byl velmi zajímavý: novinky výrobního programu firmy JUB, použití vyrovnávacích hmot, novinky v malířských barvách jejich vlastnosti a použití, nové dekorativní techniky, zateplovací systém JUBIZOL, fasádní barvy a jejich použití a stříkací systém GRACO. Vyučující i žáci získali na semináři mnoho důležitých informací, které mohou využít při výuce i budoucí praxi. Na konci semináře proběhlo losování a dva naši žáci získali hodnotné ceny – malířskou barvu a malířský váleček. Firmě JUB děkujeme za možnost získání přehledu o nových materiálech a technologiích, a tím také získání většího kontaktu se skutečnou praxí. Aktivita proběhla v rámci projektu Výzva 44, semináře se zúčastnili i 3 žáci ze ZŠ, kteří mají zájem studovat tento obor.

 

jub_3 jub_1

jub_7 jub_5

jub_8 jub_9

jub_10 jub_11