Burza Práce a vzdělání

[vc_row][vc_column width=”3/4″ el_class=”vc_sidebar_position_right” offset=”vc_col-lg-9 vc_col-md-9 vc_col-sm-12″][stm_post_info][vc_column_text]Naše škola, zastoupená vyučujícími a žáky všech oborů se v říjnu 2015 zúčastnila BURZY PRÁCE A VZDĚLÁNÍ v Přerově a v Olomouci. Burzy byly konané pod záštitou Svazu průmyslu a dopravy, Úřadu práce a Hospodářské komory. Program Burzy jsme vytvořili v souladu s projektem „Výzva 44“ – Podpora technického a přírodovědného vzdělávání v Olomouckém kraji. Na burze žáci použili i stavebnice a pomůcky , které naše škola získala díky tomuto projektu.

Bližší informace naleznete zde.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″ offset=”vc_hidden-sm vc_hidden-xs”][vc_widget_sidebar sidebar_id=”default” el_class=”sidebar-area-right sidebar-area”][/vc_column][/vc_row]