Obor vzdělání: 36-66-H/01 Montér suchých staveb a dřevostaveb

[vc_row][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]SPECIALISTA NA DŘEVOSTAVBY A SÁDROKARTONY

tříletý obor s výučním listem

Kód oboru a název RVP: 36-66-H/01 Montér suchých staveb

LETÁK

Ať je doba jakákoliv, staví se a rekonstruuje. Neustále, furt a pořád a v celém světě. V tomhle ohledu bude práce vždy a všude dost.

Absolvent tohoto oboru je velmi všestranným řemeslníkem ideálním právě pro stavbu a rekonstrukce bytů, domů, průmyslových staveb. Zvládá montáž konstrukcí suchých staveb a dřevostaveb, příček, stropních podhledů, plovoucích podlah. Umí „suchou“ půdní vestavbu, jednoduchou tepelnou izolaci, zateplení celé budovy, realizuje rekonstrukce bytových jader a je kouzelníkem se sádrokartonem.

K tomu všemu jej vedou jak teoretické odborné vyučovací předměty jako jsou Odborné kreslení, Materiály, Stavební konstrukce, Přestavby budov, Technologie suchých staveb a dřevostaveb, tak především odborný výcvik, kterému je věnována celá polovina studia. Ten probíhá nejen ve vybavených školních dílnách, ale především v terénu na skutečných zakázkách. Tam se může stát, že si vaší šikovnosti firma všimne, nabídne vám do budoucna práci a bude vás finančně či jinak podporovat v dalším studiu.  Exkurze na odborné veletrhy a výstavy či odborné přednášky vaše vzdělání zajímavě a užitečně doplňují. Po složení závěrečné zkoušky a získání výučního listu je možné pokračovat v nástavbovém studiu a po dalších dvou letech složit i maturitu.

Neradi děláte pořád totéž dokola? Chcete různorodou všestrannou práci? A chcete se s montéry třeba i podívat do světa? Nebo podnikat na své vlastní triko? Základy ekonomiky vás naučíme také…

Podmínky přijetí: absolvování povinné školní docházky, zdravotní způsobilost potvrzená lékařem, podání řádně vyplněné přihlášky.

Údaje do přihlášky:
Název a adresa střední školy: Střední škola technická, Kouřílkova 8, 750 02 Přerov
Obor vzdělání (kód a název): 36-66-H/01 Montér suchých staveb
ŠVP: Specialista na dřevostavby a sádrokartony

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”default” el_class=”sidebar-area-right sidebar-area”][/vc_column][/vc_row]