Obory – staré

Vyber si obor, který tě zaujme a bude i tvým koníčkem!

Nabízíme ti velmi rozmanité a zajímavé obory vzdělání s maturitou i s vyučením v oblasti optiky, programování, robotiky a mechatroniky, strojírenství, stavebnictví nebo dopravy.

Díky skvělé praxi najdeš uplatnění a práci hned po škole. Nebo můžeš začít podnikat – je to jen na tobě…

Kromě praxe v moderních školních laboratořích a dílnách, můžeš získat neocenitelné praktické zkušenosti i v některé ze spolupracujících firem. A za praxi dostaneš často i zaplaceno! Některé firmy nabízejí také stipendium.

U nás můžeš dosáhnout i na KRAJSKÁ STIPENDIA:

Stipendia pro žáky vybraných 4 letých technických oborů ukončených maturitou poskytovaná Olomouckým krajem. Pravidla pro poskytování stipendií.

Učňovská stipendia pro žáky vybraných oborů 3 letých oborů poskytovaná Olomouckým krajem. Pravidla pro poskytování stipendií.

NOVINKA:

Od školního roku 2021 – 22 nabízíme dva nové atraktivní maturitní obory pro chlapce i děvčata. Obory jsou zaměřené na dopravu, dopravní prostředky, automobily a ekonomiku a servis v dopravě:

  • Diagnostika a servis v dopravě (RVP: 23-45-M/01 Dopravní prostředky); řidičské oprávnění B, C a také průkaz profesní způsobilosti zdarma
  • Logistika a management dopravy (RVP: 37-41-M/01 Provoz a ekonomika dopravy); řidičské oprávnění B zdarma

Jestli si vybereš maturitní nebo učební obor je už na tvém rozhodnutí: důležité je, že po maturitě nebo vyučení získáš skvělé uplatnění.

Stále platí, že řemeslo má zlaté dno a že šikovní technici a řemeslníci jsou potřeba neustále!

Obory vzdělávání

Tříleté učební obory pro žáky speciálních ZŠ a žáky ZŠ z nižšího než 9. ročníku

Malířské
a natěračské
práce

Stravovací
a ubytovací
služby

Facebooktwitter