Soutěž žáků PSS „Studená kuchyně“

Dne 25. 3. 2009 zorganizovaly lektorky Věra Kostelecká a Ing. Jitka Doleželová soutěž pro žáky 2. ročníku oboru PSS „Studená kuchyně“. Soutěži předcházela teoretická příprava, žáci si zopakovali receptury pomazánek, salátů a dalších pokrmů studené kuchyně. Žáci měli za úkol připravit pomazánku a dle své kreativity nazdobit chlebíčky a jednohubky. Na prvním místě se v této soutěži umístila Petra Chytilová, na druhém místě skončila Eva Mirgová a třetí byla Sabrina Stojková. Výhercům byly předány pěkné ceny z projektu PROPOS. Soutěžící si pozvali na soutěž také některé své spolužáky z oboru MNP a jako hosté se zúčastnili vrchní mistr Miloš Čech a ZŘOV Ing. Miroslav Anděl. 
Po vyhodnocení soutěže si všichni pochutnali na připravených pokrmech studené kuchyně a zbyl i čas na besedu žáků s vyučujícími. 


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /www/doc/www.kourilkova8.eu/www/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177
Facebooktwitter