Tříletý učební

Montér suchých staveb - sádrokartony/dřevostavby

Overview
Curriculum

tříletý obor s výučním listem

Kód oboru a název RVP: 36-66-H/01 Montér suchých staveb

LETÁK

ZDRAVOTNÍ POŽADAVKY


Ať je doba jakákoliv, staví se a rekonstruuje. Neustále, furt a pořád a v celém světě. V tomhle ohledu bude práce vždy a všude dost.

Absolvent tohoto oboru je velmi všestranným řemeslníkem ideálním právě pro stavbu a rekonstrukce bytů, domů, průmyslových staveb. Zvládá montáž konstrukcí suchých staveb a dřevostaveb, příček, stropních podhledů, plovoucích podlah. Umí „suchou“ půdní vestavbu, jednoduchou tepelnou izolaci, zateplení celé budovy, realizuje rekonstrukce bytových jader a je kouzelníkem se sádrokartonem.

K tomu všemu jej vedou jak teoretické odborné vyučovací předměty jako jsou Odborné kreslení, Materiály, Stavební konstrukce, Přestavby budov, Technologie suchých staveb a dřevostaveb, tak především odborný výcvik, kterému je věnována celá polovina studia. Ten probíhá nejen ve vybavených školních dílnách, ale především v terénu na skutečných zakázkách. Tam se může stát, že si vaší šikovnosti firma všimne, nabídne vám do budoucna práci a bude vás finančně či jinak podporovat v dalším studiu.  Exkurze na odborné veletrhy a výstavy či odborné přednášky vaše vzdělání zajímavě a užitečně doplňují. Po složení závěrečné zkoušky a získání výučního listu je možné pokračovat v nástavbovém studiu a po dalších dvou letech složit i maturitu.

Neradi děláte pořád totéž dokola? Chcete různorodou všestrannou práci? A chcete se s montéry třeba i podívat do světa? Nebo podnikat na své vlastní triko? Základy ekonomiky vás naučíme také…


Podmínky přijetí: absolvování povinné školní docházky, zdravotní způsobilost potvrzená lékařem, podání řádně vyplněné přihlášky.

Údaje do přihlášky:

  • Název a adresa střední školy: Střední škola technická, Kouřílkova 8, 750 02 Přerov

  • Obor vzdělání (kód a název): 36-66-H/01 Montér suchých staveb

  • ŠVP: Montér suchých staveb - sádrokartony/dřevostavby

Curriculum

  • 0 Sections
  • 0 Lessons
  • 0 Quizzes
  • 3 roky Duration

Deleting Course Review

Are you sure? You can't restore this back

Course Access

This course is password protected. To access it please enter your password below: